PIHRB po raz kolejny współorganizatorem sesji regionalnej na Forum ONZ dot. biznesu i praw człowieka

[EDIT] Sesję dot. działań na rzecz poprawy poszanowania praw człowieka w kontekscie biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej, można obejrzeć wchodząc na stronę UN Web TV (link).

Już 18 listopada 2020 (środa), o godz. 13.00, zapraszamy do udziału w sesji pt. „Business and Human Rights in Central and Eastern Europe: Rebuilding trust for new social contract„, stanowiącej część oficjalnego programu Forum ONZ dot. biznesu i praw człowieka. Sesja, w której weźmie udział 9 prelegentów, będzie okazją do zapoznania się z postępami w implementacji Wytycznych ONZ dot. Biznesu i praw człowieka w regionie. Sesja będzie moderowana przez Prezeskę PIHRB, Beatę Faracik.

Sesja jest organizowana przez Grupę Roboczą ONZ dot. biznesu i praw człowieka we współpracy z naszym instytutem oraz Business & Human Rights Lab działający na Narodowym Uniwersytecie Prawa w Charkowie na Ukrainie, z którym blisko od kilku lat współpracujemy.

Szczegółowy opis sesji znajduje się na stronie UN Forum on BHR:

https://2020unforumbhr.sched.com/event/fD4b/business-and-human-rights-in-central-and-eastern-europe-rebuilding-trust-for-new-social-contract?linkback=grid

Szczegółowe informacje o UN FORUM ON BHR, w tym o rejestracji oraz pełnym programie są dostępne na stronie:

https://www.ohchr.org/EN/Issues/Business/Forum/Pages/2020ForumBHR.aspx

Rejestracja - Newsletter PIHRB

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi newslettera PIHRB (Mogę się z niego w każdej chwili wypisać).