Śniadanie biznesowe z Mazars Polska nt. Ram Sprawozdawczości – 14.03.2016

Invitation_Human-rights-in-the-supply-chain_14.03.20161_thumbnail_download

14 marca upłynie nam pod znakiem Ram sprawozdawczości zgodnych z Wytycznymi ONZ dot. biznesu i praw człowieka.

Tych Państwa, którzy mają czas rano, zapraszamy już o 9.30 na śniadanie biznesowe poświęcone tej problematyce a współorganizowane wraz z MAZARS Polska, inicjatorem wydarzenia. Osoby mające więcej czasu w godzinach popołudniowych z kolei zapraszamy od udziału w webinarium, o którym napiszemy już wkrótce.

Śniadanie biznesowe będzie poświęcone Ramom sprawozdawczości ale i Wytycznym ONZ dot. biznesu i praw człowieka. Choć oczywiście koncentrować będziemy się na kwestiach dotyczących raportowania informacji niefinansowych, przyjrzymy się także bliżej szerszej roblematyce zarządzania ryzykiem w zakresie praw człowieka w łańcuchu dostaw. Swoim doświadczeniem w tym zakresie z uczestnikami wydarzenia podzieli się Richard Karmel – Mazars Global Leader for business and human rights reporting advisory.
Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc niezbędna jest rejestracja. Szczegóły znajdą Państwo w zaproszeniu lub na stronie internetowej wydarzenia na stronie MAZARS Polska.

Zaproszenie_MAZARS_14.03.2016_slider

Rejestracja - Newsletter PIHRB

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi newslettera PIHRB (Mogę się z niego w każdej chwili wypisać).